NB! Palun arvestada, et suvel ja jõulude ajal on pildistamiste soov suurem, mistõttu pildistamisajad täituvad kiirelt. Suvebroneerimised võiksid toimuda juba kevadel ning jõulupilte saame hakata tegema juba alates novembrist. Mida varem sooviavaldus tuleb, seda tõenäolisemalt saate aja ja ma saan sellega arvestada. Soovitan hoida silma peal ka mu facebooki kontol, kus annan aeg-ajalt teada, mis kuudel veel pildistada saab.

Pildistan Tallinnas (kokkuleppel ka mujal Eestis), õues või teie enda kodus. Valminud pildid edastan veebilehel galeriina, kust saab kõik pildid korraga alla laadida. Enne sessiooni saame arutada läbi Sinu soovid ning soovi korral jagan nõuandeid.

FOTORETK 1

95 eur, sisaldab:
– U 1- 1,5 h pildistamist
– Töötlen ära kõik minu silma jaoks ilusad kaadrid (kuna iga fotosessioon on väga unikaalne, siis minimaalselt saan kindlalt lubada 35 töödeldud fotot, kuid siiamaani on kättesaadud piltide arv olnud alati suurem)
– Sessiooni käigus on aega riiete vahetuseks, kui selleks soovi on
– Pildid valmivad kuni 2 nädala jooksul kauni galeriina

FOTORETK 2

60 eur, sisaldab:
– U 30-45 min pildistamist
– Töötlen ära kõik minu silma jaoks ilusad kaadrid (kuna iga fotosessioon on väga unikaalne, siis minimaalselt saan kindlalt lubada 15 töödeldud fotot, kuid siiamaani on kättesaadud piltide arv olnud alati suurem)
– Pildid valmivad kuni 2 nädala jooksul kauni galeriina

STUUDIOSESSIOON

135 eur, sisaldab:
– Täpselt 1h pildistamist
– Töötlen ära kõik minu silma jaoks ilusad kaadrid (kuna iga fotosessioon on väga unikaalne, siis minimaalselt saan kindlalt lubada 25 töödeldud fotot, kuid siiamaani on kättesaadud piltide arv olnud alati suurem)
– Sessiooni käigus on aega riiete vahetuseks, kui selleks soovi on
– Pildid valmivad kuni 2 nädala jooksul kauni galeriina

NB! Pulmi ma hetkel ei pildista. Juba pildistamas käinutele ja tuttavatele saan erandi teha.